Chladiace jednotky

 

Sortiment:

  • Chladiace jednotky pre vodu, s kondenzáciou do vzduchu alebo do vody
  • Chladiace jednotky pre vodu, s kondenzáciou do vody vrátane regulácie teploty
  • Chladiace jednotky pre vzduch, s kondenzáciou do vzduchu alebo do vody
  • Chladiace jednotky pre olej, s kondenzáciou do vody
  • Chladiace batérie (free-cooling) pre vodu+glykol, vodu alebo olej
  • Ekonomizačné integrované systémy, štandardizované alebo zostavené na mieru
  • Chladiace veže

 

Charakteristika:

 

Chladiace jednotky Industrial Frigo sú vybavené najmodernejšími technologickými riešeniami, z pohľadu konštrukcie i funkčnosti, za účelom zabezpečenia dlhej bezproblémovej životnosti v akýchkoľvek podmienkach.

Chladiace jednotky Industrial Frigo ponúkajú významné prednosti pri spracovaní plastov, chladení oleja, galvanickom pokovovaní, lisovaní kovov pod tlakom a chladení v rôznych priemyselných odvetviach. Sú stavané na elegantnom pozinkovanom (pre exteriér), alebo  náterom ošetrenom oceľovom ráme. Modely s viac ako jedným kompresorom sú vybavené elektronickým mikroprocesorovým termostatom s automatickou rotáciou prioritných spínaní kompresorov. To umožňuje vyrovnané využitie kompresorov a tým dlhšiu životnosť a menšiu pravdepodobnosť poruchy.

Jednotky sú navrhnuté s možnosťou ďalšieho zvýšenia chladiacej kapacity. Je možné pripojiť k nim ďalšie jednotky s rovnakou alebo odlišnou chladiacou kapacitou (paralelne) do vytvoreného okruhu. Každá jednotka si zachová svoju nezávislosť, i keď celková kapacita systému stúpne. Rovnakým spôsobom, pokiaľ to vyžaduje úprava systému, je možné znížiť chladiacu kapacitu oddelením jednotiek.

 

Viac o dodávateľovi chladiacich a termoregulačných jednotiek sa dozviete na stránke výrobcu: www.industrialfrigo.com