Podtlaková ( vákuová ) doprava

 

Riešenia pre jednoduché systémy až po komplexné centrálne dopravy

Ponúkame vákuové nasávače veľkostí od 1,5 do 70 l s integrovanou vákuovou pumpou resp. u väčších jednotiek s externou pumpou s bočným kanálom. Všetky nasávacie jednotky sú vybavené filtrom (polyester) resp. filtračnými vložkami so systémom automatického čistenia ofukom stlačeným vzduchom. Časti nasávača prichádzajúce do styku s materiálom sú z antikorovej ocele. Nasávače sú riadené elektronickou riadiacou jednotkou s nastavovaním parametrov (pauza, doba nasávania) a signalizáciou alarmov.
Výhody nasávačov z našej ponuky zahŕňajú prispôsobenie na jednoduchú úrdžbu, filter s optimalizovanou plochou, spoľahlivosť v prevádzke, ľahká inštalácia, kompaktný dizajn a modularita konštrukcie, umožňujúca adaptáciu na rôzne požiadavky.
Ponuku dopĺňajú venturi nasávače, pracujúce na princípe stlačeného vzduchu, vhodné pre menšie výkony do 40 kg/h, ktoré predstavujú spoľahlivé a lacné riešenie pri doprave na vzdialenosti do 3 metrov.
Na základe Vašich požiadaviek vieme pripraviť tiež projekt centrálneho rozvodu materiálu v hale pomocou systému s centrálnou pumpou (pumpami), filtračnou jednotkou (niekoľko druhov), cyklónmi a potrubnými rozvodmi z antikoru, hliníkovej zliatiny a antistatických PUR / PVC hadíc. Systémy sú riadené pomocou mikroprocesorových jednotiek vo viacerých variantoch, s radením FIFO alebo v sekvencii. K centrálnemu rozvodu materiálu dodávame tiež silá, zásobníky a ďalšie príslušenstvo. Detailné informácie Vám radi poskytneme v prípade záujmu.

Stránka výrobcu TU

Podtlaková ( vákuová ) doprava