Vážiace systémy

Dovoľujeme si Vám ponúknuť komponenty a systémy pre meranie hmotnosti síl a zásobníkov.

V našom sortimente nájdete kompletnú ponuku súčastí systémov váženia, umožňujúcich užívateľom síl a zásobníkov presný prehľad o toku materiálu a stave zásoby, presné dávkovanie, alebo kontrolu spotreby.

 

Pre potreby váženia obsahu síl a zásobníkov navrhujeme a ponúkame overené zostavy vo výhodných cenových podmienkach, so zárukou 24 mesiacov. Skladbu komponentov, vrátane vyhodnocovacej jednotky a prípadne softvéru, navrhneme presne podľa požiadaviek zákazníka. Väčšina štandardne používaných komponentov má dodací termín do 7 dní.

 

Vo všeobecnosti sú pre silá a zásobníky používané 3 – 4 tenzometrické bloky s nosnosťou podľa rozsahu hmotnosti váženého sila, konštrukčného materiálu, miesta inštalácie a pod. V ponuke pre silá a zásobníky je niekoľko druhov tenzometrov:

 

  • Tlakové tenzometre do 750 000 kg
  • Stĺpové tenzometre do 60 000 kg
  • Strižné (“shear beam”) tenzometre do 25 000 kg

 

Pre každý tenzometer je navrhnutý inštalačný blok, zabezpečujúci správnu funkciu, presnosť a stabilitu. Ďalej dodávame kabeláž, prepojovacie skrinky, plošiny, tlakové snímače, široký sortiment zobrazovačov a rôzne doplnky podľa želania. Ponúkame špecializované riešenia napr. pre betonárky. Firemný software zastrešuje akúkoľvek aplikáciu váženia alebo dávkovania. Komponenty sú vyrobené z pozinkovanej ocele alebo antikoru. Väčšina tenzometrov je vhodná do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu (ATEX) a má certifikát Medzinárodnej organizácie legálnej metrológie (OIML).

Stránka výrobcu TU